BARİYERLİ BONDEX SÜNGER

BARİYERLİ BONDEX SÜNGER

Bariyerli Bondex Sünger ; rebonded echobone bondeks süngeri, inşaat ve sanayi akustiği ile ses yalıtım izolasyon alanlarında kullanılan süngerpanel olarakta bilinir. Nova Akustik bondex (Rebonded Sünger), kırpıntı süngerlerinin geri dönüşümü ile üretilen, özellik olarak esnek ve yoğun olan bir sünger grubu malzemesidir.Hemen hemen tüm yalıtım işlerinde ve döşemelerde ana dolgu katmanı olarak kullanılır. Bariyerli Bondex sünger ses yalıtımda etkili bir malzemedir.

 bariyerli bondex sünger

 

110 densite ile 150 dansite arası yoğunluklarda olan bu ürün yüksek dansitenin getirdiği avantajlar ve özellik sayesinde ısı, ses yalıtımı ve ses izolasyonu gibi birçok alanda tercih edilmektedir. 

Nova Akustik bondeks'in bunun yanında, sünger atıklarının yeniden değerlendirilmesiyle üretilmesi onu çevre dostu bir ürün kılmaktadır.

Nova Akustik olarak; ses yalıtım işlemlerinde, ihtiyaç duyulan ses izolasyon derecesine göre farklı kalınlık ve densitede  ürünler önerebilmekteyiz.

110 - 150 Kg/m³ Densite Yoğunluktaki Bondeks Süngerler

 

bondex sunger 02 bondex sunger 03 bondex sunger 04 bondex sunger 05

bondex sunger 06 bondex sunger 07 bondex sunger 08 bondex sunger 09

bondex sunger 10 bondex sunger 11 bondex sunger 12 bondex sunger 13

 

Ses izolasyon malzemeleri ile ilgili daha daha fazla bilgi için TEL : 0216 909 12 80

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

NOVA AKUSTİK MİMARLIK İZOLASYON MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com