Akustik Sarkık Baffle Paneli

Akustik Sarkık Baffle Paneli

Akustik Sarkık Baffle Paneli Toplantı odası, ofis vb yankı eko sorununun oluşabileceği alanlarda tavanda sarkık bir şekilde kullanılan akustik panellerdir. Baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir.Ortamda oluşan eko,yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşmasını önleyen bir akustik paneldir.

Akustik Baffle

Baffle akustik sarkık paneller dikey olarak kurulan ses emici bir üründür.Özel cam yünü ve yanmaz akustik kumaş ile kaplanmasıyla üretilen ses yalıtım malzemeleridir.Makine ve insanların çıkardıkları sesleri yutarak ortamdaki gürültünün azalmasını sağlar.Bu sayede iş ortamında daha verimli çalışma sağlanmış olur.

Akustik sarkık panel

Panelin gözenekli yüzeyi sayesinde ses dalgalarıyla taşınan enerji, panel yüzeyine çarparak ısı enerjisine dönüşür.Bu sayede ses karışıklığı önlenmiş olur.Zevkinize göre istediğiniz renkte seçim yaparak ortamınıza ayrı bir tat katarak ses yalıtımı sağlamış olursunuz.

Akustik Panel

Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.

Ses Yalıtım Paneli

 

Sarkık Panel Modelleri Sarkık Panel Uygulaması Akustik Kumaş Kaplama Baffle Tavan Modeli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres :Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Müşteri - Proje Danışmanı : +90 533 384 70 61

Ürün - Satış Danışmanı : +90 533 039 24 07

Proje Danışmanı : +90 533 378 01 92

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.