Kauçuk Tabanlı Halı

Kauçuk Tabanlı Halı

Kauçuk tabanlı akustik halılar ofis, toplantı odası, müzik odası gibi zemin ses oluşumunun yüksek olabileceği her alanda zemin ses yalıtımı sağlar. Sert bir zeminde çıkabilcek kötü, dikkat dağıtabilicek bir sesin çıkmasını önlemek, zeminde oluşabilcek sesin oluşmasını önlemek için zemine döşenerek ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Özellikle ayakkabı, topuk sesleri gibi sesleri mümkün mertebe kere keserek dışarı çıkmasını engelleyen akustik bir halıdır.

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Akustik halıların renk seçeneği mevcut olup zevk ve tarzınıza göre renk seçerek hem ortamdaki akustik ortamı sağlamış, hem de şık bir görüntü kazandırmış olursunuz.Akustik halı; restoranlar, sinema salonu, hastane, spor salonları gibi pekçok alanlarda kullanılmaktadır.

Titreşim Engelleyici Halı

Yapıştırıcı gerektirmeyen akustik halılarda zeminin temiz ve pürüzsüz olması gerekmektedir.Pürüzlü zeminler için özel şap atılarak düz bir zemin haline getirilmelidir.

Dekoratif Ses Yalıtım Halısı

Akustik halı gibi pek çok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.

Darbe ve Ses Önleyen Halı

Akustik Halı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres :Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Müşteri - Proje Danışmanı : +90 533 384 70 61

Ürün - Satış Danışmanı : +90 533 039 24 07

Proje Danışmanı : +90 533 378 01 92

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.