Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha esnek ve darbe emici özeliğe sahip olup birçok zemin uygulamasında tercih edilen levhalardır. Kauçuk levhalar; zeminlerde parke veya şap altına uygulanabilen titreşimli ve darbeli sesleri engelleyebilen bir çeşit ses yalıtım malzemesidir. Zemin ses izolasyonu malzemesidir.

Zemin Kauçuk Levha

Kauçuk levhalar ses ve ısı izolasyonu sağlaması nedeniyle inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir.Bu Sesleri önlemek için kauçuk levha ile birlikte epdm ses bariyeri kullanılmaktadır.

Zemin Ses Yalıtım Malzemesi

Kauçuk levhalar ayak ve darbe sesini ortadan kaldırmaya yarayan 5 mm kalınlığında parke ve şap altına kullanılabilen ses yalıtım malzemesidir. Suyla temizliği yapılmaktadır.

Zemin Kauçuk Şilte

Hijyenik bir ürün olup esnek ve darbe emici özelliğe sahiptir.Kauçuk levhalar; inşaat, tekstil, otomotiv sektörlerinde, binalarda, basketbol sahalarında, voleybol sahalarında kullanımı mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.

Zemin Kauçuk Şilte Üretimi

Şap ve parke altında kullanılabilir.
Direk zemin altına uygulanabilir.
Lw = 24 darbe sesi azaltım değerine sahiptir.
265 ile 400 kg/m3 arası yoğunluktadır.
Diğer ses yalıtım malzemeleri ile birlikte uygulanabilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

NOVA AKUSTİK MİMARLIK İZOLASYON MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com