KADİFE KAPLI SÜNGER

KADİFE KAPLI SÜNGER

Kadife Kaplı Süngerler : Yanmaz akustik ses yalıtım süngerleri 'nin üzeri kadife kumaş ile kaplanarak renklendirilmesinin yanı sıra, akustik ses emilim izolasyon değerlerinin iyileştirilmesi sağlanmıştır.Her türlü desende ve plakada üretim imkanı sağlayan renkli akustik sünger paneller montaj kolaylığının yanı sıra dekoratif özelliği ilede tercih sebebi olamaktadır. Renk kartelası renklerine bağlı 50 cm x 50 cm Plaka ölçülerinde kenarları pahlı ya da düz sünger olarak üretilmektedir. Nova Akustik Kadife Kumaş Kaplı Sünger Paneller.

 kadife kaplı süngerler

İpeksi Kadife Kumaş Kaplı Akustik Malzeme ; akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek & soğutarak ses kalabalığını & karmaşasını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Genellikle stüdyo, ses kayıt odası, prova odası, mix odası, reji odası gibi mekanlarda bu uygulamaları yapmaktayız.

kadife kapli sunger 02 kadife kapli sunger 03 kadife kapli sunger 04 kadife kapli sunger 05

kadife kapli sunger 06 kadife kapli sunger 07 kadife kapli sunger 08 kadife kapli sunger 09

kadife kapli sunger 10 kadife kapli sunger 11 kadife kapli sunger 12 kadife kapli sunger 13

 

Teknotac - Tekno Touch Avantajları : Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin diğer akustik süngerlerden farkı ateş geciktirici,ipeksi ve daha esnek olmasıdır.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Görünüşüyle ortama daha güzel görüntü kazandırdığı gibi gereksiz seslerden kurtulduğunuz için çok kullanışlıdır.Düz akustik sünger, akustik yumurta sünger, akustik labirent sünger, akustik spesiyal sünger olmak üzere 4 çeşidi vardır.

 

kadife kapli sunger 15

 

Tekno Touch yalıtım süngeri gürültünün olduğu yerdei sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir. Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur. Bordo,lacivert ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.


Kullanım Alanları : Genellikle stüdyo,Ses kayıt odası,Prova odası,Mix odası,Reji odası vb.
Sünger Çeşitleri : Düz Akustik Sünger, Akustik Yumurta Sünger, Akustik Labirent Sünger, Akustik Special (spesiyal) Sünger İle Basotect.
Boyutları: 50 cm x 50 cm Kalınlığı : 30 mm ( Özel Kalınlıkta ve Ebadda & Desende Üretim Mümkündür )

Ses izolasyon malzemeleri ile ilgili daha daha fazla bilgi için TEL : 0216 909 12 80

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres :Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Müşteri - Proje Danışmanı : +90 533 384 70 61

Ürün - Satış Danışmanı : +90 533 039 24 07

Proje Danışmanı : +90 533 378 01 92

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.