Bariyerli Labirent Sünger

Bariyerli Labirent Sünger

Bariyerli labirent sünger adından da anlaşılacağı gibi labirent şeklinde dekorasyonları sayesinde daha fazla ses yutumu sağlamaktadır.Arasında epdm ses bariyeri bulunduğundan dolayı tek başına uyguladığı ses yutumundan daha çok ses yutumu sağlamaktadır.

Bariyerli Akustik Labirent Sünger

En çok ses yalıtımı olarak bilinen ürünlerden birisi olan bariyerli akustik süngerler yanmazlık özelliğiyle çok fazla kullanım alanı vardır.Bariyerli akustik süngerler epdm ses bariyeri ile desteklendiği için daha fazla ses yutumu ve akustik düzenleme sağlamaktadır.

Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli akustik süngerler; stüdyo ses yalıtımı, reji odası ses yalıtımı, konferans salonu ses yalıtımı gibi ses yalıtımı gerektiren pek çok alanda kullanılmaktadır.Bariyerli akustik süngerler kolay uygulanabilirlik özelliği ile de çokca tercih edilmektedir.

Ses Kesici Bariyerli Labirent Sünger

Bariyerli akustik süngerler ses geçiş kaybı sağlayan süngerlerdir. Bariyerli akustik sünger gibi pek çok ürünün satışı bulunmakla beraber ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.

Bariyerli Labirent Sünger

Bariyerli Labirent Ses Yalıtım Süngeri

İLETİŞİM BİLGİLERİ

NOVA AKUSTİK MİMARLIK İZOLASYON MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com