TEKNO TAÇ SÜNGER

TEKNO TOUCH SÜNGER

Tekno Touch | İpeksi Kadife Kumaş Kaplı Akustik Sünger Panel - Yüksek Ses Soğurucu & Emici Akustik Yankı Malzemeleri

Tekno touch akustik kumaş kaplı sünger paneller ortamdaki ses karmaşasını sönümleyerek / soğurarak kendinde toplayarak karmaşık parazit ses dalgalarını düzenlemektedir.Üzeri kadife kumaş kaplanan akustik yanmaz ses yalıtım süngerleri dileğinize göre renk kartelasına bağlı özel renkte üretilebilmektedir.

tekno tac sungertekno tac sunger

Tekno Touch İpeksi Kadife Kumaş Kaplı Akustik Malzeme ; Tekno touch, akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek & soğurarak ses kalabalığını & karmaşasını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Genellikle stüdyo, ses kayıt odası, prova odası, mix odası, reji odası gibi mekanlarda bu uygulamaları yapmaktayız.

tekno tac sungertekno tac sunger

 

Teknotac - Tekno Touch Süngerin Avantajları : Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin diğer akustik süngerlerden farkı ateş geciktirici,ipeksi ve daha esnek olmasıdır. Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Görünüşüyle ortama daha güzel görüntü kazandırdığı gibi gereksiz seslerden kurtulduğunuz için çok kullanışlıdır. Düz akustik sünger, akustik yumurta sünger,akustik labirent sünger,akustik spesiyal sünger olmak üzere 4 çeşidi vardır.

 

tekno tac sungertekno tac sunger

 

Tekno touch yalıtım süngeri gürültünün olduğu yerdei sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir. Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur. Bordo,lacivert ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.

 

Kullanım Alanları : Genellikle stüdyo,Ses kayıt odası,Prova odası,Mix odası,Reji odası vb.
Sünger Çeşitleri : Düz Akustik Sünger, Akustik Yumurta Sünger, Akustik Labirent Sünger, Akustik Special (spesiyal) Sünger İle Basotect.
Boyutları: 50 cm x 50 cm Kalınlığı : 30 mm ( Özel Kalınlıkta ve Ebatta & Desende Üretim Mümkündür )

 

 

tekno tac sungertekno tac sunger

 

İpeksi Tekno Touch ses yalıtım süngeri sesi emerek başınızı ağrıtan sizi rahatsız eden seslerden sizi korur. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.Yeni ipeksi akustik tekno touch ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir. Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ,yeşil ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır. Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno taç olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.

 

tekno tac sunger

 

Akustik Yumurta Piramit Labirent Süngerleri Renkli Kadife Kumaş İle Kaplıyoruz. Sinema Salonunuzu Siz Tasarlayın. Akustik Süngerlerin Üzerlerini Akustik Kadife Kumaş İle Kaplıyoruz. Ses Yutum Değeri Yüksek Olup Ofis ve Evleriniz İçin Vazgeçilmeziniz Olacak.Her Türlü Desene Boyama Tekniği İle İpek Kadife Pürkütmekteyiz. Profesyonel Bir Kaplama Olan Bu Ürün Tüm Sinema Salonları İçin Ekonomik ve Kaliteli Bir Çözüm Olacaktır. Yenilikçi Ürünler Geliştirmeye Devam Edeceğiz. Ayrıca Her Türlü Fosforlu Renkte Kadife kaplamaktayız.

tekno tac sunger

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tekno Foam Akustik İzolasyon Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres :Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Müşteri - Proje Danışmanı : +90 533 384 70 61

Ürün - Satış Danışmanı : +90 533 039 24 07

Proje Danışmanı : +90 533 378 01 92

Fiyat Teklifi Almak İçin : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.